Het team

Tobias van der Zee

stamgroepleider 1/2a:

Meer info

Jolande Tennekes

stamgroepleider 1/2a:

Meer info

Silvia Kraan

stamgroepleider 1/2b:

Meer info

Suzanne Mannak

stamgroepleider 1/2b:

Meer info

Marlies von Nordheim

stamgroepleider 1/2c:

Meer info

Sofie Harskamp

stamgroepleider 1/2c:

Meer info

Helma Reurekas

stamgroepleider 1/2d:

Meer info

Simone Rodenburg

stamgroepleider 1/2d

Meer info

Monique Brouwers

stamgroepleider 1/2e:

Meer info

Margreet Balemans

stamgroepleider 1/2f:

Meer info

Tereska Domanski

stamgroepleider 1/2g:

Meer info

Liesbeth van Hellemondt

stamgroepleider 1/2g:

Meer info

Merel Rijsdijk

stamgroepleider 1/2h:

Meer info

Anouschka Gonlag

stamgroepleider 1/2h:

Meer info

Marina Pijpker

stamgroepleider 3/4a:

Meer info

Marjon de Boer

stamgroepleider 3/4a:

Meer info

Iris Scholman

stamgroepleider 3/4b:

Meer info

Dagmara Driest

stamgroepleider 3/4c:

Meer info

Eline van Klinken

stamgroepleider 3/4c:

Meer info

Astrid Tinbergen

stamgroepleider 3/4d:

Meer info

Elise Nuhoff

stamgroepleider 3/4d:

Meer info

Lisa Heij

stamgroepleider 3/4e:

Meer info

Arian Nieweg

stamgroepleider 3/4f:

Meer info

Yvonne van Houwelingen

stamgroepondersteuner:

Christien Jellesma

stamgroepleider 5/6a:

Meer info

Karlijn Schellens

stamgroepleider 5/6a:

Meer info

Esther van Biljouw

stamgroepleider 5/6b:

Meer info

Max Kappert

stamgroepleider 5/6c:

Meer info

Pitt de Jongh

stamgroepleider 5/6d:

Meer info

Marieken Kemps

stamgroepleider 3/4f:

Meer info

Hannah Petrie

stamgroepleider 5/6e:

Meer info

Jarno de Wolf

stamgroepleider 5/6f:

Meer info

Myrke Metaal

stamgroepleider 7/8a:

Meer info

Mirjam Bos

stamgroepleider 7/8a en didactisch specialist:

Meer info

Jesse Berens

stamgroepleider 7/8b:

Meer info

Mauro Zuppelli

stamgroepleider 7/8c:

Meer info

Jessy Bakker

stamgroepleider 7/8d:

Meer info

Sophia Janssen

stamgroepleider 7/8e:

Meer info

Elianne den Butter

stamgroepleider 7/8e:

Meer info

Marissa Bus

stamgroepleider 7/8F:

Meer info

Lotte Berkhout

intern begeleider:

Meer info

Ida Tabbers

intern begeleider:

Meer info

Nicolette Michels

coördinator overblijf ps

Charo Larraz

coördinator overblijf oks:

Jaap Nelissen

directeur:

Meer info

Relinde van der Grinten

adjunct directeur ps:

Meer info

Carly de Vries

adjunct directeur:

Meer info

Jooske Hastrich

stamgroep ondersteuner:

Meer info

Loes ten Berge

stamgroep ondersteuner:

Meer info

Geralda Rinsma

vakleerkracht kunstzinnige vorming:

Meer info

Janine Adams

vakleerkracht bewegend onderwijs:

Meer info

Alex Heesen

stamgroep ondersteuner:

Meer info

Jeroen Bouman

stamgroepleider 5/6d:

Meer info

Emma Brouwer

stamgroepleider :

Willemijn Ming

administratief medewerker:

Meer info

Ruben Smit

conciërge Poortstraat:

Meer info

Ger van Wijngaarden

Facilitair beheerder

Meer info