Het team

Wouter van Tekelenburg

voorzitter OC
Stuur e-mail ›  

Alex Heesen

stamgroepleider 5/6E en 5/6F:
ma,di,do,vr
Stuur e-mail ›  

Anne Baars

onderwijsassistent bovenbouw:
vr
Stuur e-mail ›  

Arian Nieweg

stamgroepleider 3/4F:
wo,do,vr
Stuur e-mail ›  

Astrid Tinbergen

Stuur e-mail ›  

Carly de Vries

adjunct directeur OKS:
verlof
Stuur e-mail ›  

Charo Larraz

coördinator overblijf OKS
Stuur e-mail ›  

Christien Jellesma

stamgroepleider 5/6A:
wo,do,vr
Stuur e-mail ›  

Claudia Kok

conciërge OKS:
ma t/m vr tot 12.00uur
Stuur e-mail ›  

Dagmara Driest

stamgroepleider 3/4A:
ma,do,vr

kartrekker onderbouw
Stuur e-mail ›  

Eefke Reurink

stamgroepleider 3/4D:
inval leerkracht
Stuur e-mail ›  

Elianne den Butter

stamgroepleider 7/8B:
di
Stuur e-mail ›  

Eline van Klinken

stamgroepleider 3/4C: ma,wo,do,vr
stamgroepleider 7/8E: di
Stuur e-mail ›  

Elise Nuhoff

stamgroepleider 3/4E:
ma,di,wo
Stuur e-mail ›  

Emma Verdonck

stamgroepleider 1/2G:
inval leerkracht
Stuur e-mail ›  

Esther van Biljouw

stamgroepleider 5/6B:
wo,do,vr
Stuur e-mail ›  

Floris Stappers

stamgroepleider 5/6B: ma,di
stamgroepleider 5/6D: vr
Stuur e-mail ›  

Francien van Kogelenberg

intern begeleider PS: ma,do
stamgroepleider 1/2 D: wo
Stuur e-mail ›  

Ger van Wijngaarden

facilitair beheerder:
ma t/m vr
Stuur e-mail ›  

Geralda Rinsma

vakleerkracht kunstzinnige vorming: ma,di,wo
Stuur e-mail ›  

Hannah Petrie

stamgroepleider 5/6E: do,vr
schoolopleider: di
Stuur e-mail ›  

Hanneke Verboom

onderwijsassistent kleuter- onderbouw PS: ma,di
Stuur e-mail ›  

Helma Reurekas

stamgroepleider 1/2D:
ma,di,do,vr
Stuur e-mail ›  

Ida Tabbers

intern begeleider OKS:
ma,di,wo,do
Stuur e-mail ›  

Iris Scholman

Stuur e-mail ›  

Jaap Nelissen

directeur:
ma t/m vr
Stuur e-mail ›  

Janine Adams

vakleerkracht bewegingsonderwijs:
di,wo,vr
Stuur e-mail ›  

Jarno de Wolf

stamgroepleider 5/6F:
ma,di,wo,vr
Stuur e-mail ›  

Jeroen de Groot

vakleerkracht bewegingsonderwijs:
ma,do
Stuur e-mail ›  

Jeroen Bouman

leerkracht in opleiding:
ma,di,do
Stuur e-mail ›  

Jesse Berens

stamgroepleider 7/8B:
ma,wo,do,vr
Stuur e-mail ›  

Jessy Bakker

stamgroepleider 7/8D:
ma,vr
Stuur e-mail ›  

Jolande Tennekes

stamgroepleider 1/2A: wo
stamgroepleider 1/2B: ma
Stuur e-mail ›  

Jooske Hastrich - van den Heuvel

onderwijsassistent onderbouw PS: ma,di,do
Stuur e-mail ›  

Judith de Jong

leerkracht in opleiding:
ma,do
Stuur e-mail ›  

Karlijn Schellens

stamgroepleider 3/4B: ma
stamgroepleider 3/4C: di
Stuur e-mail ›  

Liesbeth van Hellemondt-De Jong

stamgroepleider 1/2G:
di,wo
Stuur e-mail ›  

Loes ten Berge

onderwijsassistent kleuterbouw OKS: ma,wo,do
Stuur e-mail ›  

Loes Peters

stamgroepleider 3/4D:
verlof
Stuur e-mail ›  

Lotte Berkhout

Stuur e-mail ›  

Margreet Balemans-Vink

stamgroepleider 1/2F:
ma t/m vr
Stuur e-mail ›  

Marieken Kemps

stamgroepleider 3/4E:
wo,do,vr

didactisch specialist: ma
Stuur e-mail ›  

Marina Pijpker

stamgroepleider 3/4A:
ma,di,wo
Stuur e-mail ›  

Marissa Bus

stamgroepleider 7/8F: ma,wo,do,vrij
Coach Different Day: di
Stuur e-mail ›  

Marjon de Boer

stamgroepleider 3/4F:
ma,di,vr
Stuur e-mail ›  

Marlies von Nordheim

stamgroepleider 1/2C:
ma,di,do,vr
Stuur e-mail ›  

Marloes van Schoonhoven

stamgroepleider 5/6D:
ma,di,wo,do
Stuur e-mail ›  

Mauro Zuppelli

stamgroepleider 7/8C: ma,di,wo,vrij
Coach Different Day: do
Stuur e-mail ›  

Max Kappert

stamgroepleider 5/6C:
ma t/m vr

kartrekker middenbouw
Stuur e-mail ›  

Merel Rijsdijk

stamgroepleider 1/2H: ma,wo, do,vr
Stuur e-mail ›  

Mirjam Bos

didactisch specialist: ma, di, vrij
schoolopleider: do
Stuur e-mail ›  

Monique Brouwers

stamgroepleider 1/2E:
ma,wo,do,vr
Stuur e-mail ›  

Myrke Metaal

stamgroepleider 7/8A:
ma,di,do,vr

povo specialist
Stuur e-mail ›  

Nana Woutersen

stamgroepleider 3/4D:
inval leerkracht
Stuur e-mail ›  

Nicolette Michels

coördinator overblijf PS
Stuur e-mail ›  

Ninuska van der Vaart-Koster

stamgroepleider 1/2B:
di,wo,do,vr

kartrekker kleuterbouw
Stuur e-mail ›  

Pitt de Jongh

stamgroepleider 3/4B:
di,wo,do,vr
Stuur e-mail ›  

Rabia Karabulut

stamgroepleider 1/2H: ma
inval leerkracht
Stuur e-mail ›  

Reineke Ming

stamgroepleider 5/6A: ma,di
stamgroepleider 7/8A: wo
Stuur e-mail ›  

Relinde van der Grinten

adjunct directeur PS:
ma,di,wo
Stuur e-mail ›  

Ruben Smit

conciërge PS:
ma t/m vr
Stuur e-mail ›  

Silvia Kraan

stamgroepleider 1/2E: di
flexklas 1 t/m 4: do
Stuur e-mail ›  

Sofie van Harskamp

onderwijsassistent:
ma,di
Stuur e-mail ›  

Sophia Janssen

stamgroepleider 7/8E:
di,wo,do,vr

kartrekker bovenbouw
Stuur e-mail ›  

Tereska Domanski

stamgroepleider 1/2G:
verlof
Stuur e-mail ›  

Tobias van der Zee

stamgroepleider 1/2A:
ma,di,do,vr
Stuur e-mail ›  

Willemijn Ming

administratief medewerker:
ma,di,do,vr
Stuur e-mail ›  

Yvonne van Houwelingen

ondersteunende leerkracht:
ma,di,do
Stuur e-mail ›